Hakkımızda

Endüstriyel etiketler ve baskı çözümleri.

Yaratıcılık Daha Verimli Düşünmektir.

Doğan Etiket, 2006 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana İzmir etiket firmaları arasında yer alarak, üretim hızı ve kalitesiyle müşterilerine eksiksiz hizmet sunan Doğan Etiket, bugün Türkiye’nin en değerli markalarının çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Ayrıntılara verdiği önem ve kullandığı malzemelerin kalitesiyle kusursuz üretim anlayışını benimseyen Doğan Etiket, baskılı etiket, ürün etiketi, ambalaj, baskısız etiket, ribon, ofset baskı, bobin etiket, renkli bobin, wax ribon, resin ribon, D110A ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Değerlerimiz

Doğan Etiket olarak müşterilerimizin tercih ettiği, tedarikçilerimizin güven duyduğu ve çalışanlarımızın işlerini aşkla yaptığı bir marka olmak iş anlayışımızın ve değerlerimizin temelini oluşturur.

2006’dan bu yana belirli ilkeler ve etik değerler çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kültür; müşteri talep ve ihtiyaçlarını her zaman hızlı çözmek, üretim ve tasarım kalitesinden ödün vermemek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamaktan oluşmaktadır.

0
Mutlu Müşteri
0
Olumlu Yorum
0
Şikayet
0
Teslim Edilen Proje

ISO Belgelerimiz

Şimdi Bizimle Çalışın!

İhtiyacınıza uygun çözümlerimiz için hemen bize ulaşın.