Silvermat Etiket

Sivermat Etiket Nedir?

Silvermat etiket (Slwmat etiket), hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanı bulunan plastik bazlı etiket çeşididir. Hem yapışkanlı zemin kısmı hem de baskı alnınan yüzeyi mat gri veya parlak gri renktedir. Uzun ömürlü olması, baskısının ve yapışkanlığının uzun süre kalıcı olması nedeniyle piyasada demirbaş etiketi olarak da bilinmektedir.

Silvermat etiketler en kaliteli etiket çeşitidir. Dış ortamda kullanabileceğiniz mat silver etiketlere resin ribbon ile baskı alındığı için baskı maliyeti de kağıt bazlı etiketlere göre daha yüksektir. Parlak gri ve mat gri olarak piyasada bulunan slwmat etiketler gramaj olarak da diğer etiketlerden yüksektir.

Kullanım Alanları:

Silvermat etiket, en genel olarak demirbaş etiketleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca silver mat etiketler birçok elektronik ürün üzerinde veya içinde bilgilendirme ve yönlendirmelerin yazıldığı yapışkanı kuvvetli bir etiket çeşitidir. Ağırlıklı olarak sağlık ve kamu kuruluşları gibi demirbaş kontrolünün yoğunlukla yapılması gereken kurumlarda ve elektronik ürünlerin üretim ve satışının yapıldığı yerlerde kullanılmaktadır.

Siparişini vermek istediğiniz Silvermat etiketi istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz adette üretebilmekteyiz.

Silvermat Etiket Siparişi İçin;

Bizi Arayın;

Telefon: +90 232 256 10 00
Mobil : +90 532 390 48 86

Biz Sizi Arayalım;

Tags: