PP Şeffaf Etiket

Şeffaf PP Etiket Nedir ?

Şeffaf PP etiket (Şeffaf Polipropilen Etiket), ham maddesi plastik bazlı olan, dış ortama, suya, neme ve ısıya, güneşe dayanıklı bir etiket çeşididir. PP şeffaf etiket kolay kolay esnemez ve yırtılmaz. PP opak etiket ile özellikleri aynıdır. Bu etiketi en büyük özelliği adından da anlaşılacağı üzere şeffaf olması ve arkasındaki yüzeyi kapatmamasıdır. PP şeffaf etikete termal transfer yöntemiyle baskı alınmaktadır.

PP şeffaf etiketin Baskı Süreci

PP şeffaf etikete baskı alırken tırnaklama ve sürtünme ile etiket üzerindeki bilgilerin çıkmaması isteniyor ise Resin Ribbon kullanılmalıdır. Baskı ömrü için dikkat etmeniz gereken en büyük nokta piyasada satılan ucuz, yan sanayi ribbonlardan uzak durmanız olacaktır. Bu çeşitteki etiket aynı zamanda kozmetik sektöründe altındaki yazıyı veya bir başka etiketi korumak amacıyla kullanılabilmektedir. Bu nedenle eğer şeffaf PP etiket üzerine baskı alacaksanız siparişi verirken baskı alınacağını belirtmelisiniz. PP şeffaf etikete baskı alınabilmesi için etiket ara boşluklarına 3mm kalınlığında siyah şerit çekilir. Bu sayede barkod yazıcı bu etiketi siyah çizgi sayesinde görebilir ve baskı alır.

PP şeffaf etiketin Kullanım Alanları

Şeffaf Polipropilen, genel olarak kimya ve kozmetik alanlarında kullanılmaktadır. Ayrıca koruyucu olarakda kullanılan şeffaf pp etiketler çok fazla kullanılan ve deformasyonun olabileceği yüzeyleri / objeleri koruma amaçlı birçok alanda kullanılmaktadır.

Siparişini vermek istediğiniz PP Şeffaf etiketi istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz adette üretebilmekteyiz.

PP Şeffaf Etiket Siparişi İçin;

Bizi Arayın;

Telefon: +90 232 256 10 00
Mobil : +90 532 390 48 86

Biz Sizi Arayalım;

Tags: