Endüstriyel Etiketler

Endüstriyel Etiketler

Endüstride etiket kullanımı iş güvenliği ve can güvenliği açısından oldukça hassas olduğundan bu alanda kullanılacak etiketlerin üretimi de özel olarak yapılmaktadır.

Etiket üretimini kullanım alanlarına, sektörlerine ya da kullanım ihtiyaçlarına göre şekillendirmek gerekir. Maruz kaldıkları ortam koşulları ve kullanım alanları itibariyle sağlam ve dayanıklı olması gereklidir. Yapıştırılan ürünün içeriği, yüzeyi veya etkileşimde oldukları kimyasallara karşın oldukça kaliteli ve her türlü ağır şartlara adapte olacak şekilde tasarlanmalı ve üretilmelidir.

Sektörel ihtiyaçlara yönelik özel olarak üretilen etiketler için proje ya da sektör özelinde çalışmak en doğru sonucu almak için önemlidir. Sanayide en çok tercih edilen etiketler ısı ve kimyasallara karşı dayanıklı olan etiketler ile elektrik iletkenliği olmayan etiketlerdir. Bu iki tür etiket hem sektör çalışanlarının güvenliğini sağlarken hem de kullanıldıkları alanlarda hata yapılma ihtimalini en aza indirirler.

Doğan Etiket olarak, üretimini yaptığınız ürünleriniz için ihtiyacınız olan her türlü etiketi tedarik etmekten onur duyarız.

 

 

 

Şimdi Bizimle Çalışın!

İhtiyacınıza uygun çözümlerimiz için hemen bize ulaşın.

Tags: